درباره ما

 

شرکت تجهیزات پزشکی طب گستران از بدو تاسیس در قالب یک شرکت تجهیزات پزشکی بهداشتی ورزشی با نگاهی آینده نگر و کوششی بی وقفه برای تامین کلیه نیاز های بخش سلامت به هدف ارائه ابزار های سنجش و کنترل علائم حیاتی و در راستای ارتقای سطح سلامت عمومی جامعه تاسیس شده است این شرکت همواره سعی نموده است با عرضه محصولات با کیفیت بالا سلامتی و آرامش را برای مشتریان خویش به ارمغان آورد.
در این راستا طب گستران با داشتن دیدگاه روز تکنولوژی و نظر به آینده با گستره ای جهانی در تلاش است تا با استفاده از تجربه مفید خود و با بهره گیری از جدیدترین فن اوری ها در زمینه پزشکی محصولات خویش را ارائه نماید .دیدگاه طب گستران با تکیه بر شعار سلامت همه انسانها خط مشی کیفی و کمی شرکت را در جهت عرضه وسائل پزشکی پیشرفته و موثر در روند سلامت تعیین کرده است .
گارانتی و خدمات پس از فروش منظم .مشاوره های رایگان ارائه محصولات با استاندارد های بین المللی و اخذ گواهی نامه ها و استاندارد های لازم از وزارت بهداشت و درمان همه و همه گام هایی است در جهت افزایش رضایت شما و به راستی هنوز اول راه هستیم....

همکاران گرامی و ارجمند : جهت استفاده از تخفیفات ویژه و جوایز طرح پاییزه با مشاورین فروش شرکت تماس حاصل فرمایید


 

پیام آموزشی :

کاندوم به عنوان یک وسیله پیشگیری از بارداری راه عبور عفونت ها را در زمان نزدیکی جنسی مسدود می کند همچنین جزء یکی از روشهای جلوگیری از بارداری است که مانع از عبور اسپرم ها به رحم می شود.


Contact

شرکت تجهیزات پزشکی طب گستران

ایران -تهران - خیابان شهید آیت - خیابان شهید ثانی غربی - خیابان افشاری پلاک34 طبقه3

02177264090
02177823884
02177693242